Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Ekipe v tekmovanju
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

18.10.2017
registracija igralce 18.10.2017 152. seja
(PDF, 33 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 21.08.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Elta Izola : Brda Dobrovo U17  
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana  
ND Bilje : Kalcer Radomlje  
Jadran Dekani : Šenčur_  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brinje Grosuplje  
2. krog, 28.08.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Brinje Grosuplje  
Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Kalcer Radomlje : Jadran Dekani  
Svoboda Ljubljana : ND Bilje  
Elta Izola : Roltek Dob  
3. krog, 31.08.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Roltek Dob : Brda Dobrovo U17  
ND Bilje : Elta Izola  
Jadran Dekani : Svoboda Ljubljana  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Kalcer Radomlje  
Brinje Grosuplje : Šenčur_  
4. krog, 03.09.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Šenčur_  
Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje  
Svoboda Ljubljana : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Elta Izola : Jadran Dekani  
Roltek Dob : ND Bilje  
5. krog, 11.09.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
ND Bilje : Brda Dobrovo U17  
Jadran Dekani : Roltek Dob  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola  
Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana  
Šenčur_ : Kalcer Radomlje  
6. krog, 18.09.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Kalcer Radomlje  
Svoboda Ljubljana : Šenčur_  
Elta Izola : Brinje Grosuplje  
Roltek Dob : Ilirija 1911 Extra-Lux  
ND Bilje : Jadran Dekani  
7. krog, 25.09.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Jadran Dekani : Brda Dobrovo U17  
Ilirija 1911 Extra-Lux : ND Bilje  
Brinje Grosuplje : Roltek Dob  
Šenčur_ : Elta Izola  
Kalcer Radomlje : Svoboda Ljubljana  
8. krog, 02.10.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Svoboda Ljubljana  
Elta Izola : Kalcer Radomlje  
Roltek Dob : Šenčur_  
ND Bilje : Brinje Grosuplje  
Jadran Dekani : Ilirija 1911 Extra-Lux  
9. krog, 09.10.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brda Dobrovo U17  
Brinje Grosuplje : Jadran Dekani  
Šenčur_ : ND Bilje  
Kalcer Radomlje : Roltek Dob  
Svoboda Ljubljana : Elta Izola  
10. krog, 16.10.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Elta Izola  
Svoboda Ljubljana : Roltek Dob  
Kalcer Radomlje : ND Bilje  
Šenčur_ : Jadran Dekani  
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
11. krog, 23.10.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brinje Grosuplje : Brda Dobrovo U17  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Šenčur_  
Jadran Dekani : Kalcer Radomlje  
ND Bilje : Svoboda Ljubljana  
Roltek Dob : Elta Izola  
12. krog, 30.10.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Roltek Dob  
Elta Izola : ND Bilje  
Svoboda Ljubljana : Jadran Dekani  
Kalcer Radomlje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Šenčur_ : Brinje Grosuplje  
13. krog, 06.11.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Šenčur_ : Brda Dobrovo U17  
Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Svoboda Ljubljana  
Jadran Dekani : Elta Izola  
ND Bilje : Roltek Dob  
14. krog, 13.11.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : ND Bilje  
Roltek Dob : Jadran Dekani  
Elta Izola : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje  
Kalcer Radomlje : Šenčur_  
15. krog, 20.11.2016 2. SKL - zahod 2016/2017
Kalcer Radomlje : Brda Dobrovo U17  
Šenčur_ : Svoboda Ljubljana  
Brinje Grosuplje : Elta Izola  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob  
Jadran Dekani : ND Bilje  
16. krog, 19.03.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Jadran Dekani  
ND Bilje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Roltek Dob : Brinje Grosuplje  
Elta Izola : Šenčur_  
Svoboda Ljubljana : Kalcer Radomlje  
17. krog, 25.03.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Svoboda Ljubljana : Brda Dobrovo U17  
Kalcer Radomlje : Elta Izola  
Šenčur_ : Roltek Dob  
Brinje Grosuplje : ND Bilje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Jadran Dekani  
18. krog, 02.04.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Brda Dobrovo U17 : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Jadran Dekani : Brinje Grosuplje  
ND Bilje : Šenčur_  
Roltek Dob : Kalcer Radomlje  
Elta Izola : Svoboda Ljubljana  
19. krog, 09.04.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Kalcer Radomlje : Jadran Dekani  
Brinje Grosuplje : Svoboda Ljubljana  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola  
Roltek Dob : Šenčur_  
ND Bilje : Brda Dobrovo U17  
20. krog, 15.04.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
ND Bilje : Jadran Dekani  
Brda Dobrovo U17 : Roltek Dob  
Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Elta Izola : Brinje Grosuplje  
Svoboda Ljubljana : Kalcer Radomlje  
21. krog, 23.04.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Jadran Dekani : Svoboda Ljubljana  
Kalcer Radomlje : Elta Izola  
Brinje Grosuplje : Šenčur_  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brda Dobrovo U17  
Roltek Dob : ND Bilje  
22. krog, 30.04.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Roltek Dob : Jadran Dekani  
ND Bilje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Brda Dobrovo U17 : Brinje Grosuplje  
Šenčur_ : Kalcer Radomlje  
Elta Izola : Svoboda Ljubljana  
23. krog, 03.05.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Jadran Dekani : Elta Izola  
Svoboda Ljubljana : Šenčur_  
Kalcer Radomlje : Brda Dobrovo U17  
Brinje Grosuplje : ND Bilje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob  
24. krog, 07.05.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Ilirija 1911 Extra-Lux : Jadran Dekani  
Roltek Dob : Brinje Grosuplje  
ND Bilje : Kalcer Radomlje  
Brda Dobrovo U17 : Svoboda Ljubljana  
Šenčur_ : Elta Izola  
25. krog, 14.05.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Jadran Dekani : Šenčur_  
Elta Izola : Brda Dobrovo U17  
Svoboda Ljubljana : ND Bilje  
Kalcer Radomlje : Roltek Dob  
Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
26. krog, 21.05.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Brinje Grosuplje : Jadran Dekani  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Kalcer Radomlje  
Roltek Dob : Svoboda Ljubljana  
ND Bilje : Elta Izola  
Brda Dobrovo U17 : Šenčur_  
27. krog, 27.05.2017 2. SKL - zahod 2016/2017
Jadran Dekani : Brda Dobrovo U17  
Šenčur_ : ND Bilje  
Elta Izola : Roltek Dob  
Svoboda Ljubljana : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje  

Zadnje spremembe: 03.04.2017, 11:26
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma