Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

23.11.2017
registracija igralce 23.11.2017 158. seje
(PDF, 37 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 19.08.2017 3.SNL zahod 2017/2018
TKK Tolmin : Fama Vipava  
Jadran Hrpelje-Kozina : Adria  
Elta Izola : Ajdovščina_  
Bilje : Ilirska Bistrica  
2. krog, 26.08.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Ilirska Bistrica  
Ajdovščina_ : Bilje  
Adria : Elta Izola  
TKK Tolmin : Jadran Hrpelje-Kozina  
3. krog, 02.09.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Jadran Hrpelje-Kozina : Fama Vipava  
Elta Izola : TKK Tolmin  
Bilje : Adria  
Ilirska Bistrica : Ajdovščina_  
4. krog, 09.09.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Ajdovščina_  
Adria : Ilirska Bistrica  
TKK Tolmin : Bilje  
Jadran Hrpelje-Kozina : Elta Izola  
5. krog, 16.09.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Elta Izola : Fama Vipava  
Bilje : Jadran Hrpelje-Kozina  
Ilirska Bistrica : TKK Tolmin  
Ajdovščina_ : Adria  
6. krog, 23.09.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Adria  
TKK Tolmin : Ajdovščina_  
Jadran Hrpelje-Kozina : Ilirska Bistrica  
Elta Izola : Bilje  
7. krog, 30.09.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Bilje : Fama Vipava  
Ilirska Bistrica : Elta Izola  
Ajdovščina_ : Jadran Hrpelje-Kozina  
Adria : TKK Tolmin  
8. krog, 07.10.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : TKK Tolmin  
Adria : Jadran Hrpelje-Kozina  
Ajdovščina_ : Elta Izola  
Ilirska Bistrica : Bilje  
9. krog, 14.10.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Ilirska Bistrica : Fama Vipava  
Bilje : Ajdovščina_  
Elta Izola : Adria  
Jadran Hrpelje-Kozina : TKK Tolmin  
10. krog, 21.10.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Jadran Hrpelje-Kozina  
TKK Tolmin : Elta Izola  
Adria : Bilje  
Ajdovščina_ : Ilirska Bistrica  
11. krog, 28.10.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Ajdovščina_ : Fama Vipava  
Ilirska Bistrica : Adria  
Bilje : TKK Tolmin  
Elta Izola : Jadran Hrpelje-Kozina  
12. krog, 04.11.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Elta Izola  
Jadran Hrpelje-Kozina : Bilje  
TKK Tolmin : Ilirska Bistrica  
Adria : Ajdovščina_  
13. krog, 11.11.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Adria : Fama Vipava  
Ajdovščina_ : TKK Tolmin  
Ilirska Bistrica : Jadran Hrpelje-Kozina  
Bilje : Elta Izola  
14. krog, 18.11.2017 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Bilje  
Elta Izola : Ilirska Bistrica  
Jadran Hrpelje-Kozina : Ajdovščina_  
TKK Tolmin : Adria  
15. krog, 25.11.2017 3.SNL zahod 2017/2018
TKK Tolmin : Fama Vipava  
Jadran Hrpelje-Kozina : Adria  
Elta Izola : Ajdovščina_  
Bilje : Ilirska Bistrica  
16. krog, 10.03.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Ilirska Bistrica  
Ajdovščina_ : Bilje  
Adria : Elta Izola  
TKK Tolmin : Jadran Hrpelje-Kozina  
17. krog, 17.03.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Jadran Hrpelje-Kozina : Fama Vipava  
Elta Izola : TKK Tolmin  
Bilje : Adria  
Ilirska Bistrica : Ajdovščina_  
18. krog, 24.03.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Ajdovščina_  
Adria : Ilirska Bistrica  
TKK Tolmin : Bilje  
Jadran Hrpelje-Kozina : Elta Izola  
19. krog, 31.03.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Elta Izola : Fama Vipava  
Bilje : Jadran Hrpelje-Kozina  
Ilirska Bistrica : TKK Tolmin  
Ajdovščina_ : Adria  
20. krog, 07.04.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Adria  
TKK Tolmin : Ajdovščina_  
Jadran Hrpelje-Kozina : Ilirska Bistrica  
Elta Izola : Bilje  
21. krog, 14.04.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Bilje : Fama Vipava  
Ilirska Bistrica : Elta Izola  
Ajdovščina_ : Jadran Hrpelje-Kozina  
Adria : TKK Tolmin  
22. krog, 21.04.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : TKK Tolmin  
Adria : Jadran Hrpelje-Kozina  
Ajdovščina_ : Elta Izola  
Ilirska Bistrica : Bilje  
23. krog, 25.04.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Ilirska Bistrica : Fama Vipava  
Bilje : Ajdovščina_  
Elta Izola : Adria  
Jadran Hrpelje-Kozina : TKK Tolmin  
24. krog, 28.04.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Jadran Hrpelje-Kozina  
TKK Tolmin : Elta Izola  
Adria : Bilje  
Ajdovščina_ : Ilirska Bistrica  
25. krog, 05.05.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Ajdovščina_ : Fama Vipava  
Ilirska Bistrica : Adria  
Bilje : TKK Tolmin  
Elta Izola : Jadran Hrpelje-Kozina  
26. krog, 12.05.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Elta Izola  
Jadran Hrpelje-Kozina : Bilje  
TKK Tolmin : Ilirska Bistrica  
Adria : Ajdovščina_  
27. krog, 19.05.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Adria : Fama Vipava  
Ajdovščina_ : TKK Tolmin  
Ilirska Bistrica : Jadran Hrpelje-Kozina  
Bilje : Elta Izola  
28. krog, 27.05.2018 3.SNL zahod 2017/2018
Fama Vipava : Bilje  
Elta Izola : Ilirska Bistrica  
Jadran Hrpelje-Kozina : Ajdovščina_  
TKK Tolmin : Adria  

Zadnje spremembe: 04.07.2017, 11:08
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma