Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

11.04.2018
registracija igralce 11.04.2018 169. seje
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Celoten razpored

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, 13.08.2017 2.SML zahod 2017/2018
Brda : Roltek Dob  
ND Bilje : Slovan  
Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  
ND Primorje : Elta Izola  
NK Brinje Grosuplje : NK Sava Kranj  
2. krog, 20.08.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : NK Sava Kranj  
Elta Izola : NK Brinje Grosuplje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : ND Primorje  
Slovan : Šenčur_  
Brda : ND Bilje  
3. krog, 27.08.2017 2.SML zahod 2017/2018
ND Bilje : Roltek Dob  
Šenčur_ : Brda  
ND Primorje : Slovan  
NK Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
NK Sava Kranj : Elta Izola  
4. krog, 30.08.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Elta Izola  
Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Sava Kranj  
Slovan : NK Brinje Grosuplje  
Brda : ND Primorje  
ND Bilje : Šenčur_  
5. krog, 03.09.2017 2.SML zahod 2017/2018
Šenčur_ : Roltek Dob  
ND Primorje : ND Bilje  
NK Brinje Grosuplje : Brda  
NK Sava Kranj : Slovan  
Elta Izola : Ilirija 1911 Extra-Lux  
6. krog, 10.09.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Slovan : Elta Izola  
Brda : NK Sava Kranj  
ND Bilje : NK Brinje Grosuplje  
Šenčur_ : ND Primorje  
7. krog, 17.09.2017 2.SML zahod 2017/2018
ND Primorje : Roltek Dob  
NK Brinje Grosuplje : Šenčur_  
NK Sava Kranj : ND Bilje  
Elta Izola : Brda  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Slovan  
8. krog, 24.09.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Slovan  
Brda : Ilirija 1911 Extra-Lux  
ND Bilje : Elta Izola  
Šenčur_ : NK Sava Kranj  
ND Primorje : NK Brinje Grosuplje  
9. krog, 01.10.2017 2.SML zahod 2017/2018
NK Brinje Grosuplje : Roltek Dob  
NK Sava Kranj : ND Primorje  
Elta Izola : Šenčur_  
Ilirija 1911 Extra-Lux : ND Bilje  
Slovan : Brda  
10. krog, 08.10.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Brda  
Slovan : ND Bilje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Šenčur_  
Elta Izola : ND Primorje  
NK Sava Kranj : NK Brinje Grosuplje  
11. krog, 15.10.2017 2.SML zahod 2017/2018
NK Sava Kranj : Roltek Dob  
NK Brinje Grosuplje : Elta Izola  
ND Primorje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Šenčur_ : Slovan  
ND Bilje : Brda  
12. krog, 22.10.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : ND Bilje  
Brda : Šenčur_  
Slovan : ND Primorje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Brinje Grosuplje  
Elta Izola : NK Sava Kranj  
13. krog, 29.10.2017 2.SML zahod 2017/2018
Elta Izola : Roltek Dob  
NK Sava Kranj : Ilirija 1911 Extra-Lux  
NK Brinje Grosuplje : Slovan  
ND Primorje : Brda  
Šenčur_ : ND Bilje  
14. krog, 05.11.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Šenčur_  
ND Bilje : ND Primorje  
Brda : NK Brinje Grosuplje  
Slovan : NK Sava Kranj  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola  
15. krog, 12.11.2017 2.SML zahod 2017/2018
Ilirija 1911 Extra-Lux : Roltek Dob  
Elta Izola : Slovan  
NK Sava Kranj : Brda  
NK Brinje Grosuplje : ND Bilje  
ND Primorje : Šenčur_  
16. krog, 19.11.2017 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : ND Primorje  
Šenčur_ : NK Brinje Grosuplje  
ND Bilje : NK Sava Kranj  
Brda : Elta Izola  
Slovan : Ilirija 1911 Extra-Lux  
17. krog, 25.03.2018 2.SML zahod 2017/2018
Slovan : Roltek Dob  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brda  
Elta Izola : ND Bilje  
NK Sava Kranj : Šenčur_  
NK Brinje Grosuplje : ND Primorje  
18. krog, 31.03.2018 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : NK Brinje Grosuplje  
ND Primorje : NK Sava Kranj  
Šenčur_ : Elta Izola  
ND Bilje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Brda : Slovan  
19. krog, 08.04.2018 2.SML zahod 2017/2018
NK Brinje Grosuplje : Elta Izola  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Brda  
Slovan : ND Primorje  
Roltek Dob : ND Bilje  
NK Sava Kranj : Šenčur_  
20. krog, 15.04.2018 2.SML zahod 2017/2018
NK Sava Kranj : Elta Izola  
Šenčur_ : Roltek Dob  
ND Bilje : Slovan  
ND Primorje : Ilirija 1911 Extra-Lux  
Brda : NK Brinje Grosuplje  
21. krog, 22.04.2018 2.SML zahod 2017/2018
Elta Izola : Brda  
NK Brinje Grosuplje : ND Primorje  
Ilirija 1911 Extra-Lux : ND Bilje  
Slovan : Šenčur_  
Roltek Dob : NK Sava Kranj  
22. krog, 29.04.2018 2.SML zahod 2017/2018
Roltek Dob : Elta Izola  
NK Sava Kranj : Slovan  
Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  
ND Bilje : NK Brinje Grosuplje  
ND Primorje : Brda  
23. krog, 02.05.2018 2.SML zahod 2017/2018
Elta Izola : ND Primorje  
Brda : ND Bilje  
NK Brinje Grosuplje : Šenčur_  
Ilirija 1911 Extra-Lux : NK Sava Kranj  
Slovan : Roltek Dob  
24. krog, 06.05.2018 2.SML zahod 2017/2018
Slovan : Elta Izola  
Roltek Dob : Ilirija 1911 Extra-Lux  
NK Sava Kranj : NK Brinje Grosuplje  
Šenčur_ : Brda  
ND Bilje : ND Primorje  
25. krog, 13.05.2018 2.SML zahod 2017/2018
Elta Izola : ND Bilje  
ND Primorje : Šenčur_  
Brda : NK Sava Kranj  
NK Brinje Grosuplje : Roltek Dob  
Ilirija 1911 Extra-Lux : Slovan  
26. krog, 20.05.2018 2.SML zahod 2017/2018
Ilirija 1911 Extra-Lux : Elta Izola  
Slovan : NK Brinje Grosuplje  
Roltek Dob : Brda  
NK Sava Kranj : ND Primorje  
Šenčur_ : ND Bilje  
27. krog, 27.05.2018 2.SML zahod 2017/2018
Elta Izola : Šenčur_  
ND Bilje : NK Sava Kranj  
ND Primorje : Roltek Dob  
Brda : Slovan  
NK Brinje Grosuplje : Ilirija 1911 Extra-Lux  

Zadnje spremembe: 05.04.2018, 12:29
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma