Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

23.11.2017
registracija igralce 23.11.2017 158. seje
(PDF, 37 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, nedelja, 13.08.2017 2.SML zahod 2017/2018
Brda : Roltek Dob  5 : 0 (2 : 0)
Vipolže, 12.08.2017 ob 18.00, gledalcev 60
SodnikiRudolf Matjaž (Ajdovščina)
Delegat Pahor Vasja

Brda: 1 - Berce Grega / 15.07.99, 2 - Jamšek Črt Andrej / 17.09.00 (72' 17 - Prinčič Nik), 3 - Cej Patrik / 02.06.99 (85' 16 - Medvešček Domen), 4 - Fortunat Andrej / 30.11.99, 5 - Batič Jakob / 14.09.99, 6 - Fikfak Kris / 16.12.99, 7 - Sirk Miha / 15.01.00 (80' 18 - Slokar Edi), 8 - Bužinel Jure / 01.12.99, 19 - Cuder Alex / 07.05.00 (41' 13 - Gašparin Grega), 10 - Simčič Zuljan Gašper / 06.02.00, 11 - Prinčič Žan / 23.01.00 (76' 15 - Mauer Marko)

Rezervni igralci: 12 - Mavrič Matija / 22.03.00, 13 - Gašparin Grega / 31.03.00, 14 - Gruden Andraž / 31.07.00, 15 - Mauer Marko / 25.03.00, 16 - Medvešček Domen / 23.02.00, 17 - Prinčič Nik / 16.04.00, 18 - Slokar Edi / 02.09.00

Roltek Dob: 98 - Tehovnik Gašper / 07.01.00, 5 - Zupan Jure / 26.09.99, 22 - Podhraški Rok / 14.09.00 (46' 31 - Levačič Gašper), 6 - Letnar Žan / 01.02.00, 8 - Bećić Dino / 05.01.99, 9 - Kos Mark / 28.09.99, 7 - Velić Emir / 26.05.99, 3 - Derganc Andraž / 01.03.99 (56' 10 - Vukičevič David), 16 - Zenković Dino / 06.11.00 (46' 23 - Skenderović Alen), 11 - Jerin Tristan / 24.12.99, 21 - Brnot Kristjan / 13.04.00 (70' 19 - Stojnić Vanja)

Rezervni igralci: 13 - Žerjav Žiga / 28.10.01, 31 - Levačič Gašper / 01.09.00, 10 - Vukičevič David / 21.05.00, 14 - Košir Mitja / 25.10.00, 19 - Stojnić Vanja / 15.04.00, 23 - Skenderović Alen / 04.03.00, 27 - Omahna Matej / 15.05.00

Strelci: 1 : 0 - Batič Jakob (7'), 2 : 0 - Gašparin Grega (45'), 3 : 0 - Prinčič Žan (75'), 4 : 0 - Batič Jakob (82'), 5 : 0 - Gašparin Grega (89')

Rumeni kartoni: Jamšek Črt Andrej (65'), Zupan Jure (36')

Rdeci kartoni: Kos Mark (58')

Bilje : Slovan  8 : 0 (5 : 0)
Bilje, 12.08.2017 ob 18.00, gledalcev 130
SodnikiBissachi Kole Aleksandar (Koper/Capodistria )
Delegat Ausec Dejan

Bilje: 1 - Zagomilšek Jan / 28.09.99 (79' 12 - Kofol Marko), 2 - Pečenko Jan / 20.06.99, 3 - Džinović Adnan / 18.03.99, 4 - Kavčič Jernej / 26.02.00, 5 - Krševan Matic / 21.07.99 (69' 13 - Marušič Klemen), 6 - Đurič Uroš / 11.09.00 (65' 15 - Janežič Matjaž), 7 - Puc Aljaž / 19.06.99, 8 - Marc Abel / 19.04.01 (72' 14 - Rebek Manuel), 9 - Breganti Thomas / 25.05.02, 10 - Terčon Matic / 13.09.99, 11 - Štolfa Jernej / 12.07.99 (56' 18 - Bizjak Lovro)

Rezervni igralci: 12 - Kofol Marko / 19.11.00, 13 - Marušič Klemen / 29.04.00, 14 - Rebek Manuel / 05.10.00, 15 - Janežič Matjaž / 27.08.00, 16 - Živković Saša / 05.01.00, 17 - Pantelić Marko / 25.04.00, 18 - Bizjak Lovro / 23.02.00

Slovan: 12 - Jančigaj Erik / 28.03.99 (84' 1 - Vojinović Darko), 2 - Delić Elvis / 18.04.00, 3 - Nuhanović Aldin / 14.06.99, 4 - Modic Žak / 27.01.00 (46' 14 - Puhar Luka), 5 - Kosmač Miha / 24.05.00 (46' 15 - Škof David), 6 - Salanović Edvin / 15.02.99, 7 - Klinar Aljaž / 12.08.99 (72' 21 - Gazibarić David), 8 - Puškar Anel / 06.04.99, 9 - Milkov Atanas Yankov / 03.10.00, 10 - Klančar Žan / 22.03.00, 11 - Djukanović Darko / 19.08.00

Rezervni igralci: 1 - Vojinović Darko / 04.08.99, 21 - Gazibarić David / 31.07.00, 14 - Puhar Luka / 04.11.99, 15 - Škof David / 12.09.99

Strelci: 1 : 0 - Štolfa Jernej (5'), 2 : 0 - Marc Abel (8'), 3 : 0 - Džinović Adnan (15'), 4 : 0 - Breganti Thomas (24'), 5 : 0 - Kavčič Jernej (30'), 6 : 0 - Štolfa Jernej (50'), 7 : 0 - Terčon Matic (67'), 8 : 0 - Terčon Matic (70')

Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  0 : 2 (0 : 1)
Šenčur, 13.08.2017 ob 18.00, gledalcev 110
SodnikiGros Ben (Kranj )
Delegat Eljon Cvetko

Šenčur_: 1 - Vrtač Žan / 22.03.99, 2 - Krek Luka / 03.08.99, 3 - Blatnik Just / 17.01.00 (55' 13 - Knific Jaka), 4 - Vreček Matej / 26.07.99, 5 - Pintarič Dominik / 23.10.99, 6 - Šink Luka / 08.02.00, 7 - Šmid Klavdij / 12.05.99 (70' 15 - Leben Peter Martin), 8 - Sanković Luka / 27.05.00, 9 - Boncelj Uroš / 27.09.99 (63' 14 - Konjar Urban), 10 - Družinec Domen / 21.12.99 (46' 16 - Nunar Matevž), 11 - Nosan Matija / 17.02.00

Rezervni igralci: 12 - Jenko Mark / 03.04.00, 13 - Knific Jaka / 29.03.00, 14 - Konjar Urban / 16.01.99, 15 - Leben Peter Martin / 17.04.00, 16 - Nunar Matevž / 29.07.00

Ilirija 1911 Extra-Lux: 1 - Kosanec Jan / 03.02.99, 2 - Rozman Rok / 04.03.99, 3 - Čakš Urban / 16.06.00, 4 - Lapuh Urh / 14.08.99, 5 - Merhar Nejc / 06.06.99, 6 - Cindrič Matic / 03.04.00 (61' 14 - Olivo Erik), 7 - Rančnik Domen / 24.05.99 (83' 19 - Blagojević Rok), 8 - Igličar Matej / 16.10.00 (73' 17 - Gršič Gašper), 9 - Tiganj Erwin / 12.04.99, 10 - Humar Žan / 25.10.99, 11 - Žibert Lan / 24.04.00 (70' 15 - Muzaferović Hasan)

Rezervni igralci: 13 - Komat Domen / 26.09.00, 14 - Olivo Erik / 27.03.99, 15 - Muzaferović Hasan / 24.08.99, 16 - Triler Nik / 02.11.99, 17 - Gršič Gašper / 09.10.00, 18 - Dolić Aldin / 30.09.00, 19 - Blagojević Rok / 02.08.99

Strelci: 0 : 1 - Tiganj Erwin (35'), 0 : 2 - Merhar Nejc (82')

Rumeni kartoni: Sanković Luka (76'), Igličar Matej (7')

NK Brinje Grosuplje : NK Sava Kranj  7 : 1 (3 : 0)
Grosuplje, 13.08.2017 ob 18.00, gledalcev 80
SodnikiMatoša Martin (Notranje Gorice)
Delegat Jež Roman

NK Brinje Grosuplje: 1 - Prosič Mark / 26.05.00, 2 - Jakopović Luka / 06.06.00, 3 - Ćoralić Denis / 25.02.99, 4 - Rožman Tej / 14.11.00 (57' 13 - Ambrož Jan), 5 - Černe Miha / 20.07.99, 6 - Klančnik Domen / 13.10.00, 7 - Cimerman Jaka / 23.04.99 (62' 18 - Hočevar Jakob), 19 - Debeljak Jan / 08.01.99 (70' 15 - Gliha Matevž), 9 - Potočar Primož / 17.02.99 (78' 14 - Mahič Al), 10 - Rexhepi Florgent / 04.12.00 (78' 16 - Pirnat Urban), 11 - Božič Maj / 28.03.00

Rezervni igralci: 13 - Ambrož Jan / 28.11.00, 14 - Mahič Al / 07.12.00, 15 - Gliha Matevž / 12.07.99, 16 - Pirnat Urban / 06.07.99, 17 - Škerlj Luka / 19.06.00, 18 - Hočevar Jakob / 20.08.99

NK Sava Kranj: 1 - Camaj Rok / 09.07.99, 2 - Xhekaj Endrit / 28.04.00, 3 - Rant Luka / 17.11.00, 18 - Keserica Matej / 19.05.99 (31' 13 - Basha Mentor), 4 - Zadnik Jan / 31.05.99, 6 - Pavlič Matic / 17.09.00, 22 - Tomić Toni / 24.08.99, 8 - Lenič Jan / 15.03.99 (58' 20 - Klemenc Nejc), 17 - Stevanovič Gal / 12.07.00 (66' 14 - Kotnik Jaka), 21 - Jelovčan Žiga / 20.07.99 (49' 15 - Kondić Stefan), 10 - Idrizi Tim / 25.07.00

Rezervni igralci: 12 - Lotrič Urh / 30.04.00, 13 - Basha Mentor / 10.10.00, 14 - Kotnik Jaka / 27.12.00, 15 - Kondić Stefan / 20.12.00, 16 - Flajnik Bine / 04.09.00, 20 - Klemenc Nejc / 27.01.99

Strelci: 1 : 0 - Rexhepi Florgent (14'), 2 : 0 - Božič Maj (14'), 3 : 0 - Potočar Primož (25'), 4 : 0 - Cimerman Jaka (56'), 5 : 0 - Černe Miha (59'), 5 : 1 - Kondić Stefan (75'), 6 : 1 - Hočevar Jakob (76'), 7 : 1 - Gliha Matevž (89')

Rumeni kartoni: Cimerman Jaka (19'), Božič Maj (24'), Idrizi Tim (41'), Xhekaj Endrit (45'), Pavlič Matic (53'), Rant Luka (59'), Klemenc Nejc (72'), Camaj Rok (73'), Basha Mentor (83')

ND Primorje : Elta Izola  2 : 0 (2 : 0)
Ajdovščina, 16.08.2017 ob 18.00, gledalcev 80
SodnikiNadarevič Jaka (Ljubljana )
Delegat Komel Bogdan

ND Primorje: 12 - Nabergoj Anže / 19.01.99, 15 - Sever Miha / 02.10.00, 3 - Kodrič Aleks / 21.06.99, 14 - Krašna Patrick / 29.11.00 (92' 10 - Brankovič Matic), 13 - Bratina Alen / 30.09.00, 18 - Trošt Miha / 22.02.00, 8 - Božič Domen / 05.05.99, 17 - Bešir Žan / 17.10.00 (74' 9 - Bric Petrik), 11 - Krečič Erik / 15.06.00, 20 - Sluga Iztok / 23.01.00 (83' 5 - Furlan Kristjan), 7 - Nabergoj Jan / 29.08.99 (68' 6 - Cigoj Gašper)

Rezervni igralci: 1 - Rudolf Ivan / 07.07.00, 2 - Vodopivec Blaž / 28.07.99, 4 - Žgavc Žan / 29.11.99, 9 - Bric Petrik / 08.12.99, 6 - Cigoj Gašper / 06.10.00, 10 - Brankovič Matic / 17.07.00, 5 - Furlan Kristjan / 30.10.00

Elta Izola: 1 - Zajec David / 01.09.99 (91' 12 - Jugovac Gašper), 2 - Ljubec Rene / 19.02.00, 3 - Šavle Patrik / 13.04.00, 4 - Šprager Maj / 27.04.99, 5 - Alagić Aleks / 02.07.00, 6 - Beganović Husmir / 02.09.00, 7 - Maver Jernej / 30.03.99 (91' 13 - Ribarič Gregor), 15 - Malić Jan / 21.08.00, 9 - Sekolič Tim / 22.06.00 (91' 14 - Kristan Uroš), 10 - Tonejc Matija / 24.02.00, 16 - Babič Oskar / 20.09.99

Rezervni igralci: 12 - Jugovac Gašper / 04.01.00, 13 - Ribarič Gregor / 31.12.00, 14 - Kristan Uroš / 18.01.00

Strelci: 1 : 0 - Nabergoj Jan (39'), 2 : 0 - Bešir Žan (41')

Rumeni kartoni: Nabergoj Jan (48'), Bric Petrik (89'), Šavle Patrik (24'), Malić Jan (35'), Beganović Husmir (45'), Ljubec Rene (73'), Tonejc Matija (81')


Zadnje spremembe: 16.08.2017, 20:20
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma