Tekmovanja

 
Celoten razpored
Disciplinski zapisniki
Navodila tekmovanja
Vloga za preložitev tekme

 

Delegiran sodnik

 

Delegiran delegat

 

Delegirana ekipa


Registracija igralcev

17.08.2017
registracija igralce 17.08.2017 138. seja
(PDF, 34 kb)

Vodja tekmovanja

Miran Vojmir Babič

E:  

Medobčinska nogometna zveza Koper

Cesta Zore Perello Godina 3
p.p. 637 - 6101 Koper

E: 
T: 05 627 15 33
F: 05 627 15 33

Trr: si56 1010 0003 4741 127
Id ddv: si43086080
Mš: 5078997

Zapisniki tekem

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoPovej naprej
1. krog, nedelja, 13.08.2017 2.SKL zahod 2017/2018
Brda : Roltek Dob  1 : 3 (1 : 1)
Vipolže, 12.08.2017 ob 16.00, gledalcev 40
SodnikiLeban Erik (Ajdovščina)
Delegat Pahor Vasja

Brda: 1 - Prinčič Matevž / 30.04.01, 2 - Podgornik Pulec Žanluka / 13.04.01, 3 - Gorjup Lan / 02.09.02, 4 - Vrtovec Timotej / 15.09.02, 5 - Mavrič Tilen / 18.08.01, 6 - Pavlin Kris / 19.06.02 (67' 14 - Gorjup Vid), 7 - Štekar Matija Maj / 22.07.01, 8 - Šraj Elias / 31.01.02 (52' 13 - Zucchiati Rok), 9 - Bužinel Vasja / 02.12.02, 10 - Torkar Gašper / 01.03.01, 11 - Kodermac Žiga / 06.07.02

Rezervni igralci: 12 - Skok Oskar / 18.07.02, 13 - Zucchiati Rok / 27.05.01, 14 - Gorjup Vid / 02.09.02

Roltek Dob: 1 - Hajrudinovič Allan / 25.07.01, 5 - Kocijan Franci / 20.06.01, 16 - Ribaš Luka / 01.02.02, 3 - Gregorič Kralj Anže / 11.02.02 (67' 21 - Jančar Luka), 15 - Zandomeni Oskar / 27.05.02 (80' 2 - Sečkar Jaka), 6 - Urbanija Tim / 03.02.01, 19 - Kotar Jakob / 01.03.02, 8 - Pogačar Andrej / 20.08.02 (7' 9 - Kladnik Tijam), 11 - Prusnik Vit / 07.04.02, 22 - Justin Klemen / 12.06.02 (79' 7 - Cerar Jan), 10 - Šahinović Tarik / 10.04.01

Rezervni igralci: 98 - Salopek Jure / 02.07.02, 21 - Jančar Luka / 05.03.02, 17 - Pohlin Žan Luka / 02.06.01, 7 - Cerar Jan / 08.11.02, 9 - Kladnik Tijam / 29.03.02, 2 - Sečkar Jaka / 16.01.02, 18 - Fortuna Nik / 23.11.02

Strelci: 1 : 0 - Bužinel Vasja (12'), 1 : 1 - Šahinović Tarik (18'), 1 : 2 - Šahinović Tarik (73'), 1 : 3 - Urbanija Tim (78')

Rumeni kartoni: Podgornik Pulec Žanluka (57'), Urbanija Tim (35')

ND Bilje : Slovan  0 : 2 (0 : 1)
Bilje, 12.08.2017 ob 16.00, gledalcev 120
SodnikiBrezovnik Gašper (Košana)
Delegat Ausec Dejan

ND Bilje: 1 - Šuligoj Kristjan / 25.02.01, 2 - Zavadlav David / 26.07.01, 3 - Japić Diego / 28.05.02, 4 - Šinigoj Danijel / 25.02.01, 5 - Žunec Lev / 23.11.02, 6 - Nemec Miha / 31.03.02, 7 - Kočevar Tine / 23.04.01, 8 - Planišček Kris / 08.04.01 (50' 17 - Poje Mark), 9 - Čibej Luka / 05.06.01 (52' 15 - Bavec Nik), 10 - Džamastagić Elvis / 18.06.02 (59' 14 - Tomasetig Samo), 11 - Makuc Kosovel Denis / 05.03.01

Rezervni igralci: 12 - Čotar Alen / 19.11.01, 13 - Jerkič Lovro / 05.08.01, 14 - Tomasetig Samo / 06.11.02, 15 - Bavec Nik / 05.11.02, 16 - Selimi Arlind / 10.05.02, 17 - Poje Mark / 12.09.02, 18 - Mikulin Tin / 22.08.02

Slovan: 1 - Maksimović Kristijan / 07.01.01, 2 - Dergić Ajdin / 11.07.02 (60' 14 - Bodonji Nemanja), 3 - Petrič David / 15.12.01, 4 - Horvat Dejan / 09.04.01, 5 - Kotar Domen / 26.04.02, 6 - Kovač Jan / 05.05.02, 7 - Pandžić Alen / 26.10.01, 8 - Nasić Amir / 28.12.01, 9 - Križman Rok / 12.02.01, 10 - Kosednar Robert / 14.09.01, 11 - Perner Timej / 30.11.02

Rezervni igralci: 12 - Glišić Marko / 29.06.01, 14 - Bodonji Nemanja / 30.11.01, 15 - Selaković Timotej / 01.03.02, 16 - Kraljič Matic / 10.04.01, 17 - Šljivar Amar / 05.11.02, 18 - Ris Gabriel / 21.06.02, 19 - Gašparič Blaž / 27.12.01

Strelci: 0 : 1 - Križman Rok (23'), 0 : 2 - Dergić Ajdin (58')

Rumeni kartoni: Poje Mark (78'), Križman Rok (73')

NK Brinje Grosuplje : NK Sava Kranj  1 : 1 (0 : 1)
Grosuplje, 13.08.2017 ob 16.00, gledalcev 80
SodnikiSvetlin Timon (Ljubljana - Šmartno)
Delegat Jež Roman

NK Brinje Grosuplje: 1 - Planinšek David / 15.01.01, 15 - Novak Maks / 09.03.01, 3 - Hotić Ahmed / 20.05.01 (53' 18 - Pogorelec Jure), 4 - Sojer Matic / 31.12.01, 5 - Kušar Gal / 02.03.01, 6 - Bahar Aljoša / 24.06.02 (51' 17 - Henigman Luka), 7 - Bajrektarević Žan / 20.06.01, 8 - Blagojević Jotić Nikola / 04.09.02, 9 - Lampret Urh / 26.12.02, 10 - Šabić Damis / 13.08.02, 11 - Šparovec Anže / 28.03.01

Rezervni igralci: 13 - Janežič Matic / 04.07.01, 14 - Klemenčič Maksimovič Danijel / 29.03.02, 2 - Bahar Vasja / 24.06.02, 16 - Brüfach Gal / 15.05.02, 17 - Henigman Luka / 26.08.01, 18 - Pogorelec Jure / 18.04.01

NK Sava Kranj: 12 - Črček Andraž / 24.05.01, 2 - Eržen Tjaž / 19.10.01, 3 - Peterka Maj / 25.10.01 (64' 20 - Čabraja Tomislav), 4 - Mohorič Aleš / 20.12.02, 5 - Stanković Matjaž / 23.08.02, 14 - Anžič Nik / 01.03.02, 7 - Maksimović Dejan / 14.10.02, 19 - Likar Matic / 15.10.02 (46' 8 - Dolenc Žak), 10 - Šmitran Aleks / 19.07.01 (80' 17 - Bojić Igor), 13 - Remic Jure / 25.09.02 (78' 11 - Hvasti Luka), 18 - Zupanc Matic / 11.03.03

Rezervni igralci: 1 - Hočevar Žan Marko / 16.02.01, 11 - Hvasti Luka / 26.11.02, 8 - Dolenc Žak / 06.01.01, 20 - Čabraja Tomislav / 06.05.01, 17 - Bojić Igor / 11.08.02, 9 - Zupan Gal / 22.03.02, 16 - Tadina Miha / 13.08.02

Strelci: 0 : 1 - Zupanc Matic (30'), 1 : 1 - Bajrektarević Žan (83')

Rumeni kartoni: Hotić Ahmed (48'), Šparovec Anže (51'), Bajrektarević Žan (84'), Peterka Maj (20'), Mohorič Aleš (72')

Šenčur_ : Ilirija 1911 Extra-Lux  2 : 2 (1 : 0)
Šenčur, 13.08.2017 ob 16.00, gledalcev 100
SodnikiJerič Anže (Cerklje na Gorenjskem)
Delegat Eljon Cvetko

Šenčur_: 1 - Mikič Denis / 06.08.01, 2 - Ovnik Nik / 06.06.01, 3 - Sajevic Mark / 10.12.01, 4 - Perhavc Rok / 12.06.01, 5 - Zupanec Vili / 30.01.02, 6 - Knific Aljaž / 18.06.01 (74' 14 - Savinšek Mark), 7 - Verbič Gregor / 06.03.01, 8 - Samardžić Benjamin / 31.05.01, 9 - Ziherl Lovro / 01.03.01, 10 - Kukavica Gašper / 19.05.01 (51' 15 - Šunkar Luka), 11 - Debeljak Jan / 02.09.01 (58' 16 - Zadravec Andraž)

Rezervni igralci: 13 - Ajdovec Nejc / 07.10.02, 14 - Savinšek Mark / 04.07.02, 15 - Šunkar Luka / 30.11.01, 16 - Zadravec Andraž / 13.05.01

Ilirija 1911 Extra-Lux: 1 - Stevanović Nikola / 24.12.01, 2 - Zgonik Lucijan Danijel / 14.01.01 (75' 20 - Kogovšek Žiga), 3 - Steržaj Peceli Žiga / 20.10.02, 4 - Mušič Nejc / 01.08.01, 5 - Pušlar Luka Jože / 15.03.02, 14 - Lesar Tian Jakob / 12.02.02 (62' 22 - Žibert Gal), 7 - Bizjan Luka / 29.03.01 (70' 19 - Apostolovski Juš), 8 - Suhalj Matej / 14.03.01, 9 - Omahen Nejc / 23.04.01 (57' 6 - Zulić Din), 10 - Golob Mark / 13.09.01, 11 - Slabe Aljaž / 26.06.01

Rezervni igralci: 12 - Šabić Din / 03.03.02, 6 - Zulić Din / 11.12.02, 13 - Tavčar Urban / 28.05.02, 16 - Klemar Tim / 07.02.02, 19 - Apostolovski Juš / 14.06.02, 20 - Kogovšek Žiga / 19.10.01, 22 - Žibert Gal / 12.09.02

Strelci: 1 : 0 - Kukavica Gašper (23'), 1 : 1 - Golob Mark (44'), 1 : 2 - Slabe Aljaž (60'), 2 : 2 - Samardžić Benjamin (76', 11m)

Rumeni kartoni: Kukavica Gašper (34'), Zadravec Andraž (65'), Omahen Nejc (47')

ND Primorje : Elta Izola  1 : 1 (1 : 0)
Ajdovščina, 16.08.2017 ob 16.00, gledalcev 90
SodnikiKozar Luka (Ljubljana )
Delegat Komel Bogdan

ND Primorje: 1 - Furlan Izak / 08.10.01, 19 - Kodrič Valentin / 24.02.02 (59' 8 - Černigoj Aljaž), 14 - Lapanja Gašper / 20.05.02 (57' 5 - Ferjančič Nejc), 20 - Karabegović Aldin / 15.04.01, 10 - Nešić Žan / 08.06.01, 15 - Širok Rene / 18.10.02, 6 - Gruntar Anže / 04.02.02, 18 - Furlan Mark / 27.06.03 (52' 17 - Velikonja Gregor), 7 - Likar Žan / 22.03.01, 16 - Uršič Matic / 06.07.02, 4 - Kogoj Tjaš / 29.01.01 (41' 11 - Mikuž Timotej)

Rezervni igralci: 12 - Kranjc Jure / 29.05.03, 8 - Černigoj Aljaž / 31.07.02, 5 - Ferjančič Nejc / 16.06.02, 17 - Velikonja Gregor / 11.08.02, 11 - Mikuž Timotej / 03.04.02

Elta Izola: 1 - Šmitran Erik / 25.01.01, 2 - Martulaš Nick / 31.03.01, 3 - Vouk Tadej / 07.05.02 (67' 15 - Husarević Davud), 4 - Čajić Belmin / 22.02.02, 5 - Kabashi Egon / 03.10.01, 6 - Rrahmani Arian / 28.04.01 (80' 14 - Kuthe Niko), 7 - Jakomin Mark / 06.08.01 (57' 16 - Burdych Jakob), 8 - Gorzeti Žan / 27.07.01, 9 - Adili Medin / 14.08.01, 10 - Gunjač Kristian / 05.01.02, 11 - Šolaja Maj / 08.05.02

Rezervni igralci: 13 - Božič Nejc / 21.10.02, 14 - Kuthe Niko / 13.08.02, 15 - Husarević Davud / 17.12.02, 16 - Burdych Jakob / 23.12.01

Strelci: 1 : 0 - Likar Žan (34'), 1 : 1 - Gorzeti Žan (51')

Rumeni kartoni: Karabegović Aldin (46'), Velikonja Gregor (71'), Gorzeti Žan (35')


Zadnje spremembe: 16.08.2017, 20:18
Sponzorji

  • Organi in komisije
  • MDNS Koper
  • DNT Koper
  • Komisija za futsal
  • Akti in pravilniki
  • Dokumenti in obrazci
  • Reprezentance
  • Licenciranje
  • Aplikacija za pametne telefone Rezultati KP
  • Vloga za preložitev tekme
  • Disciplinski zapisniki
  • Obvestila in novosti
  • Galerija
  • Povezave
Sledi nam
Facebook
 
You Tube
 
© 2011 Medobčinska nogometna zveza Koper
Kontakt Pravno obvestilo Avtorji: Emigma